Неділя, 05.05.2024, 02:35
Головна » 2021 » Березень » 19

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 15 по 19 березня 2021 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР стартував тиждень толерантності. Протягом тижня були проведені такі заходи:

Запропоновано стінгазету «Подаруй посмішку другові» протягом тижня діти мали змогу подарувати смайлик з посмішкою другові, тим самим дарували гарний настрій один одному.

Вчителями проведено класні години: «Толерантність та її місце в нашому жи ... Читати далі »

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 237 | Додав: komlyk | Дата: 19.03.2021 | Коментарі (0)