П`ятниця, 03.05.2024, 05:35
Головна » 2021 » Березень » 13 » «Вічна слава Кобзарю»
«Вічна слава Кобзарю»

Кожного року в березні місяці українці вшановують память видатного Кобзаря, патріота України, великого її синаТ.Г.Шевченка. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України.

З нагоди відзначення дня народження Тараса Шевченка 9 березня в КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» з метою виховання шанобливого ставлення до творчої спадщини Кобзаря, розширення і поглиблення знання про життєвий і творчий шлях поета, пробудження інтересу до поезії, живопису, формування загальнокультурної, соціальної компетентності проведено тематичні заходи :

- в бібліотеці запропоновано книжкову виставку Т.Г.Шевченка «Оживе слово Кобзаря»

- проведено класні години: «Сторінками життя великого Кобзаря», «Тарасовими Шляхами» «Шевченкохудожник» для учнів 5-10 класів;

- оформлено куточок памяті Т.Г.Шевченка та інформаційний стенд «Дітям про Шевченка»

- проведено виховний захід «Слава ШевченкаСлава України»

Переглядів: 208 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0