Вівторок, 30.04.2024, 01:28
Головна » 2021 » Квітень » 23 » зустріч з інспектором ювенальної превенції Василівського РУП
зустріч з інспектором ювенальної превенції Василівського РУП

22 квітня у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР відбулась зустріч учнів 8-10 класів з інспектором ювенальної превенції Василівського РУП молодшим лейтенантом поліції Рябчук Інною Сергіївною, яка провела роз’яснювальну бесіду щодо чат-боту «СтопНаркотик». Також Інна Сергіївна розповіла учням про основні наркотичні речовини,  їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності.

Інна Сергіївна взяла участь у засіданні  шкільної ради профілактики правопорушень, првела індивідуальну роботу з учнями групи ризику.

Адміністрація школи-інтернату вдячна представникам поліції за спілкування з вихованцями, за високий професіоналізм за співпрацю, що обов'язково принесе свої результати,!

Переглядів: 262 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0