Понеділок, 29.04.2024, 21:25
Головна » 2021 » Квітень » 23 » Землю красою й любов’ю
Землю красою й любов’ю

З метою формування екологічної культури здобувачів освіти,  виховання бережливого ставлення до природи, розвитку активності щодо охорони оточуючого середовища, в рамках тематичного періоду «Зігріймо Землю красою й любов’ю», присвяченого  Міжнародному Дню Землі, вихованці  КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР долучилися до акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою 22 квітня 2021 року.

В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Довкілля очима дітей», в якому прийняли участь учні 5-10  класів.

Вчителями та вихователями проведено екологічні години «Чиста планета починається з нас», « Ми - це майбутнє нашої планети», «День Землі».

Педагогом-організатором проведено ігри на екологічну тематику: «Чим багата Земля», «Екологічний світлофор», «Якщо я прийду в лісок», «Добрі справи».

Члени комісії «Екологія та здоров’я», «Праця»,  рада командирів шкільної організації «Країна добрих справ» ініціювали проведення екологічних акцій «Зробимо подвір’я чистим», «Жива зелена хвиля подвір’я», під час якої учні  з відповідальністю віднеслися  до поставлених перед ними завдань, продемонстрували ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу. Вихованці облаштовували територію, впорядковували квітники, висадили квіти.

Тож не забуваймо піклуватися про нашу Землю так, як вона піклується про нас!

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 270 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0