Середа, 24.04.2024, 00:44
Головна » 2019 » Листопад » 24 » Збережемо гідність і свободу українського народу
Збережемо гідність і свободу українського народу

З 18 по 22 листопада 2019 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР з метою ознайомлення учнів із трагічною сторінкою нашої історії, з героями революції гідності, воїнами АТО, розвитку пізнавальної активності, виховання національної свідомості та патріотизму були проведені заходи, щодо відзначання до Дня Гідності та Свободи.

Вчителі та вихователі провели години спілкування та бесіди «Збережемо гідність і свободу українського народу», бібліотекар Бучнєва О.В.  організувала виставку публікацій «Революція Гідності. Як це відбувалося», педагог-організатор Попадинець Є.Г. провела виховний захід «Майдан − шлях до свободи», а також по закінченню заходу учні переглянули документальний фільм «Майдан. 6 років».

Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина. Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

Переглядів: 388 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0