Субота, 27.04.2024, 00:40
Головна » 2019 » Березень » 9 » «Вітаємо, Вас!» 8 березня
«Вітаємо, Вас!» 8 березня

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

Зранку  учні КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці приємно дивували жіночу половину школи – дарували їм вітальні листівки, які самі заздалегідь виготовили. А після уроків учні радо чекали працівників школи в актовій залі. Всі класи взяли активну участь у проведенні концерту. Свято складалось із різноманітних привітань: вірші, пісні, сценки, частівки, гуморески. Діти показали свої здібності, таланти, нахили. Концерт проходив у дружній теплій атмосфері, де всі почували себе, як одна сім’я.

Переглядів: 397 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0