П`ятниця, 26.04.2024, 08:59
Головна » 2019 » Травень » 17 » Вишиванка – український оберіг
Вишиванка – український оберіг

Щороку 16 травня Україна відзначає унікальне свято – День вишиванки.

Це самобутнє свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу і об`єднати українців. Одягли  вишиванки та долучилися до свята і вихованці КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР разом з педагогами закладу, які підготували для них  цікаву гру-квест «Вишиванка – український оберіг». Розпочалася гра  привітанням присутніх та виконанням дітьми гімну школи-інтернату. Потім вихованці отримали маршрутні листи  та приступили до виконання завдань на вказаних станціях: «Казкова»,  «Інформаційна», «Майстерня», «Музична»,  «Фольклорна», «Історична», «Танцювальна». Керівники  тематичних станцій, вихователі та члени учнівської ради шкільної організації «Країна добрих справ», підібрали інваріантні завдання з урахуванням вікового складу груп та оформили станції відповідно до назви завдань, які на них виконувалися. Учасники квесту з  задоволенням подолали маршрути  та з радістю прибули до кінцевої станції «Солодка лавка», де отримали смачні подарунки.

Проведення свята продемонструвало, що вихованці школи-інтернату відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Переглядів: 474 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0