П`ятниця, 26.04.2024, 09:43
Головна » 2019 » Березень » 13 » «Весна днем красна»
«Весна днем красна»

У неповторну весняну казку перенесли дітей, та працівників школи учні 2-3 класів  КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР під час проведення свята «Весна днем красна», яке відбулося 12 березня 2019 року.

Разом зі своїм вихователем Тонєвою С.В. діти оживили весняний ліс, допомогли відчути усім пробудження і красу природи. Чарівними веснянками закликали дівчатка 2-3 класів Весну-красну, поетичними рядками дякували веселій Зимі за свята, що несла в наші домівки, за те, що відпочила Матінка-Земля під її пишними сніговими ковдрами. Тому, мабуть, так мирно Зима погодилась віддати свою владу у руки Весни.

Милувалися гості свята змістовними і захоплюючими відео про Стрітення та Масляну.

Емоційні вірші, ніжна весняна мелодія пісень, хореографічна композиція вдало наповнювали свято.

Переглядів: 422 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0