П`ятниця, 26.04.2024, 10:26
Головна » 2019 » Березень » 22 » «Весела зустріч»
«Весела зустріч»

21 березня 2019 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР відбулася зустріч із  громадською організацією «Ми & разом» під керівництвом Політова Олександра Сергійовича, Кріковцової Валерії Віталіївни та Політової Оксани Володимирівни. Як завжди учні школи - інтернату з нетерпінням чекали волонтерів.

Справжнє свято влаштували для  вихованців школи хореографічні постанови студії сучасного танцю «Феєрія» та команда брейк танцю «Power Step»,  припав дітлахам до душі вокальний гурток «Мрія».

По закінченню концерту волонтери разом з учнями вийшли на шкільне подвір’я, де для них було підготовлене яскраве вогняне шоу зі складними постановками та ефектними трюками.

Діти  відчули радість свята добра,  ціну дружби і  взаємодопомоги. Вдячні глядачі бажають  колективу творчих успіхів, наснаги, міцного здоров’я, миру та злагоди.

Переглядів: 440 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0