П`ятниця, 26.04.2024, 15:30
Головна » 2016 » Лютий » 12 » Василівська школа-інтернат – за безпечний Інтернет!
Василівська школа-інтернат – за безпечний Інтернет!

9 лютого 2016 року у КЗ «Василівська спеціальна загальносвітня школа-інтернат» ЗОР була проведена низка заходів до Дня безпечного Інтернету.

По всій Україні на початку лютого дорослі та діти обговорюють питання безпечної поведінки у всесвітній мережі інформації. Про потенційні загрози, порушення прав дітей, небезпечні сайти було доведено до старшокласників нашої школи-інтернату, а саме: учні 7-10 класів переглянули відео презентації «10 золотих правил безпеки в онлайні», «Безпека молоді в Інтернет», «Віртуальна країна Інтернет». Також особливо цікавим для них стала мандрівка по інформаційних сайтах, яка містила інформацію про безпечний Інтернет. Діти дізналися, що через позитивну та ввічливу поведінку в он-лайні, відвідування тільки дозволених інформаційних сайтів, вчасне реагування на негатив, викриття шахраїв, вони можуть зробити кращим Інтернет. Корисними та повчальними для учнів 5-6 класів стали проведені інтерактивні рухливі вправи: «Таємниця» де вони дізнались, що не потрібно розміщувати в мережі компрометуючу та ідентифікуючу інформацію про себе чи своїх знайомих, «Ваза з квітами», де учні говорили про основи спілкування в мережі, в рамках яких кожен зміг висловити свою думку щодо Інтернету, небезпек, які нас підстерігають на кожному кроці в інформаційному просторі та шукали шляхи подолання цих проблем. Підсумком цього дня став висновок про те, що безпека в Інтернеті починається з кожного його сумлінного користувача.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 475 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0