Субота, 27.04.2024, 03:34
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.
Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.

З 19 по 24 листопада 2018 року в школі-інтернаті пройшов Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня були проведені різноманітні заходи:

-                     бесіди з безпеки життя на теми «Стій! Увага! Йди!» у 1-4 класах та «Безпечна дорога від школи додому» у 5-7 класах;

-                     рухливі ігри «Водій, пішоходи та автомобілі»;

-                     вікторина з правил дорожнього руху «Чи знаєш ти права та обов’язки пішоходів?» за участю інспектора ювенальної превенції Василівського РВ          ГУ НП в Запорізькій області старшого лейтенанта поліції Бульби А.В.

Також приділялася суттєва увага практичним питанням, а саме - навчання дітей правильному поводженню в різних життєвих ситуаціях:

-                     при виявленні маловідомих предметів;

-                     при виникненні пожежі у помешканні;

-                     під час зимового відпочинку поблизу водоймищ;

-                     при користуванні піротехнічними засобами.

Над цими питаннями разом з дітьми працювали запрошені провідні інспектори Василівського РВ ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор Бондаренко М.В. та лейтенант Свідерський Д.О.

Проведена робота була змістовною, корисною та цікавою, а діти показали достатній рівень знань.

Переглядів: 371 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0