Субота, 27.04.2024, 00:42
Головна » 2016 » Березень » 10 » Тиждень української мови
Тиждень української мови

В школі проходив тиждень рідної мови, з 22 лютого по 26 лютого, де діти приймали активну участь в різноманітних заходах. Так, на святковій лінійці «Мужай прекрасна наша мово!» (22.02.2016р.) учні співали українські пісні, декламували вірші українських поетів про рідну мову та Україну, інсценували П. Глазового «Кухлик». Старшокласники розповідали про історію виникнення української  мови. 23 лютого відбувся урок - презентація з елементами інсценізації «І.Франко - видатний український письменник і казкар» присвячений 160-річниці від дня народження І.Франка. На протязі уроку було представлено учнівську презентацію «Життєвий та творчий шлях Каменяра», переглянуто відео «Музей-садиба І.Франка у Нагуєвичі», учні 5-6 класів інсценували фрагменти казок І.Франка «Осел і Лев», «Фарбований лис», представили лялькову виставу «Ріпка». Щирі посмішки та сяючі очі дітей говорили самі за себе - діти були у захваті від уроку та отримали велике задоволення. 24 лютого пройшов урок – космічна подорож до скарбниці знань «У безкрайому просторі слів». Він представлений у формі конкурсу-гри, де визначали найкращих знавців фольклору між учнями 5-6 класів. На цьому уроці діти поглибили та узагальнили свої знання з усної народної творчості та дізналися багато цікавого про планети Сонячної системи. 25 лютого пройшов урок-турнір «Розумники і розумниці», на якому учні 7 і 9 класів показали свої знання і вміння з української мови. 26 лютого на підсумковій лінійці всі активні учасники та переможці конкурсів були нагороджені призами та грамотами.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 610 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0