П`ятниця, 03.05.2024, 15:17
Головна » 2021 » Квітень » 21 » Тиждень трудового навчання
Тиждень трудового навчання

Відповідно до плану роботи школи на 2020/2021 навчальний рік та, з метою актуалізації питання виховання працьовитої особистості, підняття престижності праці, як результату трудової діяльності людини,  підготовленої до життя,  в період з 12  по 16 квітня  2021 року був проведений Тиждень трудового навчання,  в рамках якого  відбулися такі заходи:

• конкурс знавців з трудового навчання «Світ трудового навчання»;
  • фотовиставка про трудову діяльність учнів «Школа в якій ми працюємо»;
  • акція «Збережи книгу»;
  •  тест-опитування «Обираємо професію – обираємо долю»;
  •  майстер-клас «Веснянка» (виготовлення ляльки-мотанки);
  • урок-гра  «Що? Де? Коли?» з мультимедійним супроводом;
  • конкурс міністіннівок «Світ професій»;
  • трудова акція «Весняний шкільний садочок»;
  • квест-гра «Місто майстрів»;
  •  майстер-клас «Соловейко весну зустрічає» (виготовлення виробів із солоного тіста);
  • виставка дитячої творчості «Рукам робота – душі спокій».

В ході проведених заходів були створені сприятливі умови для всебічного формування та розвитку кожного учня, а саме: компетентностей творчої діяльності та критичного мислення, практичних навичок,  культури поводження з різноманітними засобами праці, обґрунтованого вибору професії з урахуванням власних здібностей, уподобань та інтересів.

Використовуючи в роботі нестандартні та нетрадиційні технології навчання та виховання учнів, що спрямовані на розкриття творчої та ініціативної особистості, вчителі трудового навчання  змогли залучити учнів до активної співпраці.

Таким чином педагоги сприяли вихованню активної життєвої позиції учнів, створенню умов для реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання та розвитку особистості.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 220 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0