П`ятниця, 26.04.2024, 14:59
Головна » 2018 » Квітень » 28 » тиждень трудового навчання
тиждень трудового навчання

З 16.04 по 20.04 2018 року у школі традиційно проведено тиждень трудового навчання, під час якого учні були залучені до процесу підготовчої роботи, до проведення заходів, до організації взаємної  підтримки всередині учнівського колективу.

Метою проведення тижня було:

• розкриття творчих здібностей учнів;
  • виховання позитивного ставлення  і поваги до праці та людей праці;
  • профорієнтаційна робота серед  учнів  школи.

Тиждень розпочався з проведення лінійки «Від мрії до професії», на якій учні познайомилися із різними видами робітничих професій, була представлена презентація учнів 10 класу «Наші мрії – наше майбутнє», а також ознайомилися з планом його проведення.

Проведена навчальна екскурсія до фермерського господарства «Таврія-Скіф» викликала в учнів велику цікавість, інтерес, познайомила їх більш детально з сучасною  технікою, виробництвом та технічним досягненням у сільському господарстві.

17 квітня відбувся майстер-клас «Виготовлення пано із штучних квітів»,  де учні 5 класу розповіли про види декоративно-ужиткового мистецтва, які існують і Україні з давніх давен.

Під час уроку-подорожі  «Український космічний трудовий десант», з мультимедійним супроводом,  учні 8 класу змагаючись, в ігровій формі демонстрували свої знання з столярної справи, познайомились з першим  космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком.

Під час проведення тижня у учнів проявили  себе в різноманітних заходах:

• Виставка дитячих малюнків «Де праця, там пісня».
  • Конкурс знавців трудового навчання «Хочу, можу, знаю».
  • Виставка-ярмарок «Де руки і охота – там спориться робота».
  • День заплетеної коси  «Коса – дівоча краса».
  • Конкурс стіннівок «Професія моєї мрії»
  • Трудова акція «Чисте довкілля».

Щорічне проведення тижня трудового навчання сприяє підвищенню престижу предмета серед учнів, дає змогу багатьом розкрити свої таланти і здібності. Вчителі  демонструють  свою майстерність,  творчість,  роботу над розвитком здібностей і навичок учнів.

Переглядів: 534 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0