П`ятниця, 26.04.2024, 03:19
Головна » 2017 » Лютий » 6 » Тиждень під гаслом точних наук
Тиждень під гаслом точних наук

З 30 січня по 3 лютого 2017 року в школі - інтернаті відбувся черговий «Тиждень математики та фізики». Як і кожного року захід традиційно розпочався з урочистої лінійки. Цього ж дня, вихованці школи власноруч малювали стіннівку «Цікаві цифри» та виконували завдання на кмітливість. 31.01. стартував захід «Фізика та здоров’я» під керівництвом вчителя Бринзар Т.Б. Багато бажаючих взяли участь у щорічній шкільній олімпіаді з математики. Тестові завдання зацікавили усіх бажаючих учнів школи, але перемогу отримав найрозумніший, учень 10 класу - Новіков Ярослав. Не менш цікавим був математичний квест - гра «Подорож до країни Математики» для учнів 8-10 класів, який підготували та провели учителі Мальцева В.С. та Комлик Р.М. В цьому турніри перемогла дружба. Як і в минулому році діти позмагалися в пізнавальній грі «Сапер». На вихованців 5-Б та 6-Б класів чекав «Математичний калейдоскоп». У затятій боротьбі лаври першості дісталися учням 5-Б класу.

За підсумками тижня, учні, які активно брали участь у різних конкурсах та змаганнях отримали солодкі призи та грамоти.

Підсумовуючи, слід зазначити, що цьогорічний «Тиждень математики та фізики» пройшов надзвичайно цікаво та захоплюючи, деякі вчителі змагалися разом з учнями, випробовуючи свої сили в різних конкурсах. Дружня атмосфера, шалений азарт учнів наповнював всю школу позитивом і відмінним настроєм, бажанням звершень та успіхів на шляху до знань.

Переглядів: 623 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0