Субота, 27.04.2024, 03:52
Головна » 2013 » Грудень » 3 » Тиждень математики та фізики 2013-2014 нр.
Тиждень математики та фізики 2013-2014 нр.

Уже склалося доброю традицією в Василівській школі-інтернат проводити наприкінці осені тиждень математики та фізики. Учні з нетерпінням чекають цього захоплюючого дійства. В цьому році математичний захід тривав з 25 до 29 листопада. Кожен з учнів міг взяти активну участь у всіх заходах і поринути у цікаву мандрівку в країні Математики. Кожен ранок учні школи проводили весь свій вільний час біля математичного стенду, розгадуючи цікаві завдання «Математичної веселки». Незмінною була і скринька, в яку учні складали власні відповіді завдань вікторини. Діти дізналися багато нового, цікавого, поглибили свої знання з історії розвитку математики як науки. Також весело і захоплююче пройшла математична олімпіада (автором якої виступив вчитель математики Комлик Р.М., використовуючи компютерня технології). Тут юні ерудити розв’язували логічні задачі, відгадували кросворди, ребуси, грали в математичні ігри, складали геометричні фігури, користуючись комп’ютерами.

Учні проявляли кмітливість у нестандартних ситуаціях, вчилися спілкуватися математичною мовою, а також відстоювати свою точку зору. Боротьба була запеклою і мала своїх переможців: І місце посів Карпяк Владислав (8 клас), ІІ місце у Литвиненка Сергія (9-Б клас), а ІІІ місце серед учасників отримала дівчинка з 9-А – Калюжна Вікторія. Не забули учні 8 класу випустити черговий номер математичної газети «У світі цікавої математики». Усі учасники залишилися задоволеними, з солодкими призами та почесними грамотами.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 733 | Додав: komlyk | Рейтинг: 2.0/3