Понеділок, 29.04.2024, 21:36
Головна » 2021 » Травень » 24 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня 2021 року в КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Під час проведення  Тижня було проведено наступні заходи:

1.Година спілкування на тему: «Жити цікаво та безпечно».
2. Виставка тематичної літератури: «Твій друг – безпечний рух».

3. Конкурс тематичних малюнків: «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя».

4. Перегляд мультфільми на тему: «Дітям, про правила дорожнього руху» (1-4 класи).

5. Відеофільм: «Безпека на дорозі – безпека життя» (5-10 класи).

6. Єдиний національний урок «Безпечна країна».

(Класні керівники, 1-10 класи).

Традиційним для школярів став приїзд чергового екіпажу поліції на спеціальному автомобілі, який приймає участь у контролі дорожнього руху. Поліцейські СРПП Василівського РУП старші сержанти Навак Олександр та Віростков Артем провели з учнями інформаційно-роз’яснювальну роботу, щодо попередження дитячого травматизму та навели статистичні дані про кількість ДТП на дорогах Запорізької області.

Зазначені заходи, проведені протягом тижня, були спрямовані на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 253 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0