П`ятниця, 26.04.2024, 10:45
Головна » 2017 » Вересень » 23 » Свято миру
Свято миру

Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі відзначають свято Миру. Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання всіх українців, яке ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення цього свята долучилися й  учні КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР. Вчителі та вихователі провели години спілкування та бесіди  «Ми за мир. Україна єдина!», на яких школярі ознайомились з історією створення миротворчого руху, ділилися своїм розумінням понять «мир», «дружба», «патріотизм», презентували свої малюнки та плакати і приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі». Діти намалювали малюнки та написали листівки солдатам, а також  підготували гостинці, які  передали для бійців волонтером  БО БФ «Солдатские матери» Юрову Андрію,  аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. Увечері відбулося свято «За мир в Україні», яке розпочалося із Дзвонів  світу під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», юні вокалісти заспівали гарних пісень,  а також розважалися у веселих конкурсах. По закінченню свята вихователі та діти об’єдналися під Гімн України у коло миру та єднання і цим ще раз підкреслили  своє прагнення до єдності та миру в Україні.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 542 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0