Четвер, 02.05.2024, 21:13
Головна » 2021 » Січень » 22 » «Соборна, єдина – моя Україна»
«Соборна, єдина – моя Україна»

З метою виховання патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, борців за незалежність України, а також розширення знань учнів про події минулих років, які вплинули на незалежність нашої країни та з нагоди відзначення Дня Соборності України з 20 по 22 січня 2021 року у КЗ “Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” проведено  заходи: тематичні уроки та виховні години: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» для учнів 5-10 класів, лінійка пам’яті  «Моя Соборна Україна», яку підготувала вчитель історії Бринзар Т.Б.; тематична виставка літератури «На шляху до Соборності України», яку організувала бібліотекар Бучнєва О.В. Педагог-організатор Якименко А.Є. провела  свято «Я – частина великої Держави», на якому діти декламували вірші, співали українські пісні, переглядали документальну хроніку минулих років. Кульмінація свята – створення нерозривного  символічного ланцюга єдності  як символу  дружби, свободи і гордості за свою державу.

Заходи, проведені протягом тижня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 235 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0