П`ятниця, 26.04.2024, 10:57
Головна » 2016 » Травень » 26 » Шкільна спартакіада
Шкільна спартакіада

25 травня у КЗ «Василівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат» ЗОР панував святковий настрій, бо в цей день відбувалися спортивні змагання, стартувала шкільна спартакіада. Цей захід є однією з давніх традицій у школі. В цьому році участь у змаганнях брали учні 3 – 10-х класів.

Розпочалося свято з урочистої лінійки, де капітани доповіли головному судді готовність своїх команд до змагань. Змагалися учні в таких номінаціях легкої атлетики: біг, метання малого м’ячика та стрибки в довжину. Класні керівники та судді пильно слідкували за дотриманням правил техніки безпеки і дисципліною під час змагань. Завдяки цьому змагання пройшли на високому організаційному рівні, жодного випадку травмувань та пошкоджень не було зафіксовано.

В урочистій обстановці переможцям та призерам були вручені медалі, грамоти та багато солодощів. Змагання принесли дітям багато позитивних емоцій, учні отримали заряд бадьорості та здоров’я.

Категорія: Спортивне життя школи | Переглядів: 593 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0