Субота, 27.04.2024, 14:49
Головна » 2020 » Жовтень » 22 » Подорожуємо Європою
Подорожуємо Європою

З 12 по 16 жовтня 2020 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР з метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз підготовлено та проведено ряд заходів.

Вчителі та вихователі провели години спілкування «Ми цікаві світу – світ цікавий нам», практичний психолог Лобинцева О.В провела тренінгове заняття «Ми створюємо світ у нашій свідомості», соціальний педагог Чілікіна А.С.  організувала правовий лабіринт « Правила та закон: основи життя разом»,  педагог-організатор  Попадинець Є.Г  презентувала віртуальну подорож «Подорож по містам  Європи», бібліотекар Бучнєва О.В оформила інформаційний калейдоскоп «Що ти знаєш про Європу?».

Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 273 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0