Субота, 27.04.2024, 02:38
Головна » 2015 » Січень » 21 » Подарунки від Діда Мороза
Подарунки від Діда Мороза

Новий рік – це свято дитинства та казки, яскрава ялинка з різнокольоровими іграшками, миготливими ліхтариками і Дідом Морозом з мішком подарунків, довгоочікувані канікули, катання на санках у дворі. Новий рік – це казка, яка викликає тільки теплі спогади і дарує незабутні враження та емоції. У прекрасну новорічну ніч все стає чарівним. У кожній родині відзначають це свято по-своєму, але за традицією його незмінними атрибутами завжди були: святковий стіл і новорічні подарунки. Цього року і учні комунального закладу «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради написали Листа до Чарівних помічників Діда Мороза. В своєму листі  діти говорили про дива новорічних та різдвяних свят, розповідали про очікування свята та просили  багато подарунків і солодощів. Завдяки зусиллям справжніх чарівників-волонтерів Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини», для яких немає кордонів і перешкод в бажанні робити добро і творити дива, які по-справжньому вміють цінувати життя та мить дитячої посмішки, дарувати радість і любов всім навколо себе, усі діти отримали бажані та довгоочікувані подарунки Діда Мороза. З побажанням творчої наснаги, міцного здоров’я, миру та злагоди колектив педагогів та вихованців школи-інтернату щиро дякують за такий приємний внесок в їхнє шкільне життя.

Категорія: Шкільні свята | Переглядів: 695 | Додав: komlyk | Рейтинг: 2.0/1