П`ятниця, 26.04.2024, 03:46
Головна » 2018 » Грудень » 26 » новорічний подарунок для бійців
новорічний подарунок для бійців

Напередодні Дня Святого Миколая та новорічних свят особливої уваги та підтримки потребують ті, хто захищає східні кордони нашої держави. Розуміючи, як важливо підтримувати бойовий дух українських бійців, вселяти в них віру, надію та любов, педагоги та учні КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР долучилися акції «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця» в рамках обласної благодійної акції «Допоможемо солдатам Української армії».

Новорічні подарунки, теплі шкарпетки, засоби особистої гігієни, а також поробки, малюнки та листи, в яких учні виразили найщиріші слова подяки та підтримки солдатам, висвітлили свої найтепліші побажання миру, скорішого повернення додому, передали волонтерам Андрію Юрову та протоієрею Роману Садовому.

Переглядів: 573 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0