Вівторок, 23.04.2024, 09:34
Головна » 2020 » Травень » 14 » Нова Європа_для_нових_поколінь
Нова Європа_для_нових_поколінь

На запрошення Управління зовнішніх зносин та ЗЕД Запорізької ОДА, з нагоди Дня Європи Центр “Нова Європа” проведе 15 травня онлайн-урок “Знайомтесь: Європейський Союз!”.

Така співпраця між Центром “Нова Європа” та місцевими органами влади стала можливою після презентації унікального дослідження "Євромапа України" у Запоріжжі за підтримки USAID/ENGAGE, Pact Ukraine. Після теплого прийому у Запоріжжі тепер вже “Нова Європа” відкриває свої двері (хоча і онлайн) для запорізьких учнів і не тільки!

Запрошуємо учнів 9-11 класів та усіх бажаючих приєднатися до віртуального уроку. Метою заходу є розширення знань учнів про ЄС та євроінтеграцію України, а також підвищення мотивації до самостійного вивчення ЄС та відносин Україна-ЄС.

Під час уроку ви дізнаєтесь про таке:

• Чому та як було створено ЄС?
  • Які цінності сповідує Союз та як він функціонує?
  • Що ховається у фразі «європейська інтеграція України» та які можливості вона відкриває для українців?

Спікери: Marianna Fakhurdinova та Tetiana Levoniuk, аналітикині Центру “Нова Європа”

Дата і час: 15 травня 2020 року, 11.00-12.30

Посилання на трансляцію в youtube: https://bit.ly/NEC_EU

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 303 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0