Субота, 27.04.2024, 03:04
Головна » 2019 » Жовтень » 26 » Небезпека в інтернеті для підлітків
Небезпека в інтернеті для підлітків

24 жовтня 2019 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР з метою розвитку самоконтролю учнів, виховання розбірливого ставлення до інформаційних ресурсів, профілактики правопорушень, в підвищення безпеки і правової захищеності користуючись глобальною мережою для учнів 6-10 класів проведена година спілкування на тему «Небезпека в інтернеті для підлітків».

Останнім часом в інтернеті поширюється нові небезпечні ігри, які вже порівнюють зі скандально відомою грою «Червона сова», яка підбурювала підлітків до суїциду. Але якщо творці «Червоної сови» використовували соцмережу «ВКонтакте», то нова гра підстерігає користувачів WhatsApp.

Багато продемонстрованих відеороликів та розповідей справили враження на усіх присутніх, та змусили задуматися про цінність власного життя.

Бережіть себе та оточуючих і будьте особливо обережними!

Переглядів: 374 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0