П`ятниця, 03.05.2024, 06:04
Головна » 2021 » Січень » 20 » ІІ місце. «Галерея кімнатних рослин»
ІІ місце. «Галерея кімнатних рослин»

Візитівкою нашої школи є її подвір’я. Воно завжди благовлаштоване та чисте. До цього прикладають зусилля як учні школи, так і весь педагогічний колектив.

З метою залучення учнів до роботи з озеленення та благоустрою території, активізації пізнавальної та просвітницької діяльності, учні 6-А та 10 класів під керівництвом вчительки сільськогосподарської справи С.В. Бубенець прийняли участь та стали переможцями (зайняте ІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин». Особливо відзначились  Ведмедко Олег, Ворошилов  Данило, Георгієв Василь, Збірна Оксана, Здор Дмитро, Черкас Артем, Шапошніков Владислав,  Яблочко Тетяна.

В процесі втілення проєкту учні брали участь в:

- догляді за квітами на квітниках;

- удосконалені зовнішнього вигляду квітників (насаджування нових видів

багаторічних рослин);

- створенні нових квітників;

- збиранні насіння однорічних квітково-декоративних рослин;

- догляді за деревами і кущами нашого садку;

- обкопуванні пристовбурних кущів;

- підтримці чистоти шкільного подвір’я;

- озелененні класних кімнат;

- догляді за кімнатними рослинами;

- створені стендів;

- розробляли та поширювали серію публікацій про світ квітів і їх значення в житті

людини.

Ці заходи роблять школу і її територію більш привабливою, сприяють створенню позитивного іміджу школи, а школярі вчяться відчувати, розуміти,    цінувати і, найголовніше, творити красу.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 274 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0