П`ятниця, 03.05.2024, 02:07
Головна » 2020 » Грудень » 18 » Іде світом святий Миколай
Іде світом святий Миколай

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день святого Миколая. Адже вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Сьогодні, 18 грудня 2020 року, у комунальному заладі «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради відбулося свято "Іде світом святий Миколай". Цікаво та весело пройшов захід, діти декламували вірші, кружляли у танку, лунали веселі пісні. За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки, від яких на обличчях школярів з’явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість. Свято було проведено і організоване вихователем Мовчан Світланою Володимирівною.

Традиційно завітали наші постійні шефи – працівники служби безпеки України в Запорізькій області,  які щедро пригостили дітей цукерками та подарунками. . Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.

Категорія: Шкільні свята | Переглядів: 232 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0