П`ятниця, 03.05.2024, 17:19
Головна » 2021 » Квітень » 12 » День здоров’я
День здоров’я

У Всесвітній день здоров`я, 8 квітня, з метою узагальнення та закріплення знань про здоровий спосіб життя, розвитку фізичних якостей, формування відповідального, свідомого ставлення до свого здоров’я у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР вихователь Соловйова І.О. провела квест-гру «Ми за здоровий спосіб життя», в якій приймали участь 8-10 класів. Учні залюбки змагались в командах та виконували завдання подорожуючи по різним станціям. По закінченню квест-гри школярі отримали медалі за активну участь, адже перемогла дружба.

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки інтелектуально розвиватись, а й загартовувати свій організм та покращувати самопочуття в цілому.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 234 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0