Субота, 27.04.2024, 00:23
Головна » 2017 » Вересень » 30 » День працівника освіти
День працівника освіти

28 вересня у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат» ЗОР було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням чекали на вчителів та вихователів, щоб привітати з професійним святом – Днем працівників освіти. Вони підготували святкові плакати, листівки, щирі привітання та посмішки.

А по закінченню уроків всіх педагогів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята.

В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив та  ветерани праці, які з великим задоволенням прийняли участь у святі. Пісні, танці, жарти та кумедні сценки із шкільного життя змушували глядачів  посміхатися і гучно аплодувати. Чудовий настрій та заряд енергії отримали всі присутні від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 493 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0