Четвер, 25.04.2024, 08:59
Головна » 2019 » Грудень » 9 » Чарівна Країна квітів
Чарівна Країна квітів

З метою активізації діяльності учнів, використання інтерактивної  форми виховної роботи – квесту, сприяння вміння дітей співпрацювати в команді, виховання бережливого ставлення до природи 05 грудня  2019 року в школі-інтернаті проведено гру - квест «Чарівна Країна квітів», в якому  взяли участь учні 3-5 класів. А підготували захід вихователі Синявська Н.М. та Захарчук Н.І.

Виконуючи завдання квесту, діти  розширили й уточнити знання про садові, польові, лісові, кімнатні квіти, занесені до Червоної книги України; створили квітковий колаж, декламували вірші, відгадували загадки, виконували пісні. Особливо вразило присутніх виконання дівчатками «Квіткового вальсу».

А наприкінці заходу на згадку про цікаву гру з квітів, про які розповідали діти, було створено букет «Квітковий вернісаж».

Переглядів: 330 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0