Субота, 27.04.2024, 06:56
Головна » 2018 » Січень » 15 » Акція Допоможи зимуючим птахам
Акція Допоможи зимуючим птахам

Ось і вкрив сніг землю білосніжною ковдрою. Наші «пернаті друзі»  в цей час чекають на нашу допомогу. Їм все важче і важче пережити скорочений світловий день і за цей час знайти їжу. Тому вже стало традицією проводити акцію «Допоможи зимуючим птахам», яку організовують члени комісії «Екологія» дитячої організації «Країна добрих справ», що діє у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР. Кожного дня діти слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм.

В годівничку кладуть крихти білого хліба, зерна пшениці, пшона, насіння соняшника, гарбуза, дині, плоди горобини, калини, шматочки несолоного сала – для синичок.

У школі є спеціальний куточок, де стоїть корм для птахів, який вихованці насипають в годівнички у шкільному парку. Птахи прилітають до наших годівничок та знаходять там собі щось смачненьке, а ми це спостерігаємо із вікна.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 590 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0