П`ятниця, 26.04.2024, 13:29
Головна » 2017 » Березень » 10 » 8 березня
8 березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати зі святом своїх матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Зранку учні КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР приємно дивували жіночу половину школи – дарували їм вітальні листівки, які самі заздалегідь виготовили. Приємне здивування на обличчях та щира вдячність радувала дітей.А після уроків учні школи радо чекали працівників школи в актовій залі. Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими привітали своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестричкам, вчителям.

Теплі слова побажання й привітання всім жінкам підготували і старші учні. Хлопці показали себе справжніми чоловіками. У їх виконанні прозвучали  вірші та пісні.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 537 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0