Субота, 27.04.2024, 04:35
Головна » 2016 » Вересень » 26 » 73 річниця Перемоги над фашизмом
73 річниця Перемоги над фашизмом

Цього року 21 вересня  відзначається 73-а річниця Перемоги над фашизмом. Цього дня ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою. Людство заплатило надто велику ціну за перемогу.

День пам’яті відлунює радістю і печалю для кожної української родини, адже на полях Другої світової війни Україна втратила більше семи мільйонів своїх синів і дочок. Сьогодні, у День перемоги над нацизмом, згадаймо усіх, хто виборов для нас цю Велику перемогу.

21 вересня у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтенат» з нагоди міжнародного дня пам’яті фашизму серед учнів 5-10 класів було проведено ряд заходів:

-         Вчителями та вихователями школи-інтернату проведені уроки мужності "Ніколи знову";

-         Проведено свято «Шлях до Перемоги», на якому діти дізнались багато вражаючих  фактів про ті часи. По закінченню свята вихованці переглянули документальний фільмів «Визволення України від фашизму».

Ми зичимо добробуту в кожну українську родину, яскравий вогник віри у кожне серце і мирного неба над усіма українськими землями.
Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 562 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0