П`ятниця, 19.04.2024, 23:32
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 3

Географічна гра « Острів скарбів»
Мета: Закріпити географічні знання учнів; сприяти поглибленню загальнокультурних учнівських компетенцій, поглиблювати інтерес до географії;
сприяти розвитку вмінню застосовувати свої знання у нестандартних ситуаціях;
сприяти вихованню взаємоповаги та взаємодопомоги, колективізму.

Досвід педагогів | Переглядів: 1344 | Додав: rkomlyk707 | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

Тема: І.Франко. Казка «Фарбований Лис». Образ Лиса, риси його характеру.

Мета:визначити тему та ідею казки,дати поняття про головні та другорядні персонажі;

сприяти розвитку навичок виразного читання казки, характеристики її героїв; артистичним здібностям учнів;

сприяти вихованню усвідомлення позитивного ставлення до доброго й красивого в житті й негативне до зла.

Тип уроку: формування і вдосконалення вмінь та навичок,

урок-інсценівка.

Досвід педагогів | Переглядів: 7126 | Додав: komlyk | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

Урок з історії України у 7 класі допоміжої школи на тему:

"Киїів - столиця України, заснування Київа"

Мета: Сприяти вихованню поваги до історичного минулого своєї Батьківщини, шани до її великих синів.
Поповнити словниковий запас учнів історичною лексикою. Розвивати і закріплювати навики самостійної роботи з історичними джерелами, формувати вміння працювати з додатковою літературою, вчити історично мислити.
Розвивати інтерес до історичного минулого нашого народу, виховувати почуття патріотизму, національну свідомість.

Досвід педагогів | Переглядів: 585 | Додав: komlyk | Дата: 01.03.2015 | Коментарі (0)