Четвер, 28.03.2024, 20:58
Головна » 2016 » Листопад » 11 » Вихованці Василівської школи-інтернат привезли призові місця з фестивалю "Талановиті діти Запорізького краю"

05 листопада 2016 року у м. Запоріжжя проходив Обласний фестиваль-конкурс «Талановиті діти Запорізького краю», метою якого є патріотичне і громадянське виховання, залучення вихованців до кращих традицій національного мистецтва.

В конкурсі взяли участь вихованці КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»ЗОР – ансамбль «Козачата» в складі: Сидоренко О., Козачок А.,Пальонка М., Субботін М., Рудаков М. із піснею «Козацька слава» та Гончарюк Х., із піснею «Рідний Київ» (керівник: Бедрик С.В.)

Наші конкурсанти показали  високу майстерність, сценічну витримку, бажання перемагати та завоювати прихильність журі і глядачів. За підсумками конкурсу ансамбль «Козачата» зайняв ІІ місце, а Гончарюк Христина -  ІІІ місце.

Для кожного учасника фестивалю даний конкурс сприяв творчому самовиявленню, вихованню естетичного смаку до вокального мистецтва.

Переглядів: 492 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0