Середа, 24.04.2024, 13:19
Головна » 2018 » Травень » 4 » «Відкриваємо рідний край»
«Відкриваємо рідний край»

В рамках всеукраїнського Екомарафону «Довкілля - 2018» 03 травня 2018 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР року з метою еколого – патріотичного виховання учнів відбувся туристичний похід, присвячений Міжнародному дню Довкілля і Міжнародному дню Землі, в якому взяли участь учні 1-10 класів.

Класні керівники нагадали учням правила з техніки безпеки та поведінки біля водоймища і в лісі. Школярі разом з вчителями вирушили в похід. Йшли весело, співаючи пісень та милуючись чудовими краєвидами. Але дітей вразило безвідповідальне ставлення людей до природи, адже на берегах річки було безліч сміття. Учні провели операцію «Карачекрак – берег чистий і охайний» з метою очищення сміттєзвалищ на березі річки.

Також діти отримали практичний урок, який провела керівник гуртка «Мандрівник» Мєлай В.В. по облаштуванню табору: імпровізована кухня, розпалювання вогнища, приготування обіду тощо.

Втомлені, але задоволені діти повернулися до школи.

Туристичний похід дав можливість оздоровились та корисно провести час.

Переглядів: 463 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0