Вівторок, 16.04.2024, 14:21
Головна » 2018 » Травень » 17 » «Веселий ярмарок»
«Веселий ярмарок»

23 травня  подвір’я КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа —інтернат» ЗОР нагадувало вулик: тут відбувався веселий ярмарок – загальношкільний квест, у формі якого пройшов заключний етап тижня професійної майстерності вихователів школи-інтернату.

Діти були надзвичайно захоплені грою: вміло співпрацювали в команді, виявляли інтерес до вивчення історії рідного краю, звичаїв українського народу та його правової культури,   і успішно подолали завдання тематичних станцій : «Казкова», «Патріотична», «Я маю право», «Козацька звитяга»,  «Український сувенір» «Язиката Хвеська», «Українська фауна», «Квіти України» «Пісенна» «Танцювальна» для учнів. Всі класи ретельно готувалися:

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось так  пройшов шкільний ярмарок. Участь у цьому заході взяли учні всієї школи.

По закінченню ярмарку відкрилася «Смачна лавка», оформлена в українському стилі, у якому учні обмінювали свої жетони на апетитні фрукти та смаколики.

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів та педагогів школи.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 474 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0