П`ятниця, 29.03.2024, 04:19
Головна » 2017 » Квітень » 21 » Великодній кошик
Великодній кошик

Великдень - свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими,  благороднішими один до одного.

Долучившись до проведення  Обласної благодійної акції «Великодній кошик-2017», учні та педагоги КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР привітали зі святом воїнів, які стоять на сторожі нашого спокою та миру, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції. Щоб кожен боєць відчув свято Великодня, його тепло та любов, діти підготували колективну газету, малюнки, листи та пам’ятні подарунки, зроблені власноруч, які захисники України називають «оберегами». Продукти, святкові куличі та яйця разом з виробами передали  для бійців волонтерам Андрію Юрову і Олександру Недоруєву та содатам у відпустці  Недоруєву Івану і Деркач Олександру.

Переглядів: 524 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0