Четвер, 25.04.2024, 20:38
Головна » 2018 » Квітень » 13 » Турнір з шашок
Турнір з шашок

У КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР відбувся шаховий турнір,  метою якого було  згуртування учнів, змога побачити силу один одного і, звичайно, здобути досвід внутрішніх змагань. В ньому взяли участь 10 школярів 5 - 7 класів. Захоплення дітей шахами підтримують працівники школи, адже це інтелектуальний вид спорту, який розвиває логічне мислення, пам'ять, уважність, вчить дітей зібраності та управлінню емоціями.

Окрім спортивного азарту та логічності мислення педагоги школи-інтернату сприяли вихованню людських цінностей – доброти, людяності, вміння співчувати.

За підсумками змагань перше місце виборов Денисенко Даніїл, учень 7-а класу, друге – Світличний Сергій, учень 5 класу, а третє – Кисельов Ігор, учень 7-а класу, які задоволені та пишаються своїми здобутками.
Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 454 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0