Четвер, 25.04.2024, 07:30
Головна » 2016 » Січень » 21 » «ТРЕТЄ СВЯТО – СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА»
«ТРЕТЄ СВЯТО – СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА»

19 січня 2016 року в КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР відбулося свято «Третє свято – святе Водохреща», яке було присвячене великому християнському святові Водохреща або Богоявлення. На самому початку свята дітей ознайомила Сікун М.Ф. із традиціями  та святкуванням цього свята.

Радо зустріли дітей Тріо ансамблю «Струни серця» Гапон Алла, Чернова Людмила, Кучеренко Надія під керівництвом Бедрика С.В. заспівали українських народних пісень. Учні школи - інтернату приєдналися до гостей Василівського ЦБК співали пісень та танцювали.

Наприкінці свята підвели підсумки і наголосили на основному, що потрібно знати і робити під час святкування саме цього свята. Протягом усього заходу школярі із захопленням слухали і задавали питання, виявляючи активність та небайдужість до минулого, до традицій та сучасності.

Категорія: Шкільні свята | Переглядів: 530 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0