Четвер, 28.03.2024, 17:24
Головна » 2015 » Березень » 18 » Тиждень української мови
Тиждень української мови

Яка ж багата рідна мова!

Вона-барвиста і чудова,

Тож нищити її не смій!

Ці слова стали лейтмотивом заходів під час проведення тижня рідної мови у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР. На урочистій лінійці «Слово наше рідне» (фото)(10.03.2015р) учні декламували вірші українських поетів про рідну мову та Україну, співали українські пісні, показували сценки: «Про Іринку» (чергування голосних звуків у корні слова), «Частини слова» ( будова слова), дізналися багато цікавого про історію виникнення мови та про те, що вони стануть учасниками різноманітних цікавих конкурсів. На протязі тижня проходила акція «Культурно говорити модно». Уся школа редагувала «ненаписану» газету «Культура мовлення сучасної молоді» -у коридорі висить плакат, на якому кожен зможе написати найкращі слова про культуру рідної мови - від висловів видатних людей до власних суджень про роль і значення мови в нашому житті. Також на високому рівні пройшли :

• Урок-турнір «Мовознавчий калейдоскоп»(мультимедійний)(фото) (11 03.2015)
  • Урок-гра Морський бій «Знавець рідного слова» (мультимедійний)(фото) (12 03 2015)
  • ІІ тур шкільного конкурсу знавців української мови та літератури «Знай, люби і бережи рідну мову» (комп’ютерні тести) (10.03 2015)
  • Виставка-конкурс плакатів «Цвіти і сяй ,мово барвінкова»(фото) (11.03)
  • Бібліотечна виставка літератури «Любіть Україну і мову її солов’їну»(13.03)
  • Конкурси: «Ребусидія», «Наш скарб-рідна мова» (фото) (12.03)
  • Конкурс  малюнків «Найкращий ілюстратор української літературної казки».(фото)(12.03)

Закриття тижня відбулося підсумковою лінійкою «Мова наша рідна, калинова»( 16.03), на якій були нагороджені найактивніші учасники та переможці уроку-турніру та уроку-гри Морського бою.

Учні отримали позитивні емоції, дуже задоволені цікавими конкурсами ту уроками, на яких збагатили свої знання з мови та літератури.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 602 | Додав: komlyk | Рейтинг: 3.3/3