Четвер, 28.03.2024, 16:10
Головна » 2015 » Грудень » 15 » Тиждень математики та фізики
Тиждень математики та фізики

Вже багато років коридорами і класами нашої школи впевнено крокує тиждень математики і фізики. Всі любителі математики і фізики нашої школи, а я думаю, що вони становлять п’ять п’ятих, з великим нетерпінням чекали цього тижня. І ось цей тиждень настав. «Тиждень фізики та математики» пройшов в школі з 07.12-11.12 2015р. Організаторами даного проекту були вчителя математики, фізики та учні 5-10 класів. Основна мета проведення даного заходу - активізація пізнавальної активності учнів через ігрові форми позакласної роботи та розвиток творчих здібностей дітей. Дана форма роботи дозволяє дітям спробувати себе в ролі вчителів. Так учні 8  класу склали цікаву розповідь про властивості води для учнів 6 класу на бінарному уроці: «Вода: від молекули до океану». Ще однією особливістю даного уроку було й те що його провели 2 вчителя одночасно-вчитель математики і географії та вчитель  фізики (Мєлай В.В. і Бринзар Т.Б.). Учні 10 і 9 класу провели урок для учнів 4-А класу «Знайомтесь математичне приладдя» про винайдення математичних приладів. Малята з великим захопленням слухали як винайшли лінійку, циркуль,транспортир, гумку. Учні старших класів в рамках тижня мали змогу перевірити свої математичні здібності на математичній олімпіаді. Її підготував і провів Комлик Р.М. І звичайно, не обійшлося  без розв’язування математичних ребусів і фізичних загадок на  стенді. Весь тиждень супроводжувався емоційним підйомом усіх учнів школи,їх батьків та вчителів. Переможці олімпіади, найактивніші учні отримали грамоти і солодкі призи.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 558 | Додав: komlyk | Рейтинг: 2.0/1