П`ятниця, 29.03.2024, 12:06
Головна » 2018 » Січень » 26 » «Ті, що змінили Україну (вшанування пам’яті Євромайдану)»
«Ті, що змінили Україну (вшанування пам’яті Євромайдану)»

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України педагоги та учні у КЗ  «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР активно залучилися до  проведення заходів: класні керівники  та  вихователі провели виховні  години «Єдина Соборна Україна», бібліотекар школи - інтернату Бучнєва О.В. підготувала тематичну книжково-журнальну виставку «Сторінки ботьби за державну незалежність України»,   Соловйова Ірина Олександрівна підготувала виховний захід «Ті, що змінили Україну (вшанування пам’яті Євромайдану)», який був присвячений боротьбі українського народу за єдину соборну, демократичну державу, насичений презентаціями, читанням віршів, піснями, переглядом документальних хронік минулих років. Почесними гостями свята були учасник АТО – Ігнатенко Ігор Павлович та волонтер БФ «Солдатські матері» Андрій Юров.  У своєму виступі вони  наголосили, що найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її, що бійці зберігають та примножують таку святу військову традицію, як традиція військового товаристваНаприкінці свята і учні, і педагоги  співаючи  Гімн України взявшись за руки, створили нерозривний символічний ланцюг єдності.

Відзначаючи День Соборності України, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, що переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля миру і злагоди в України. Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й державного суверенітету зміцнюють нашу віру у свою спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити достойне життя кожного громадянина України.
Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 466 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0