Четвер, 28.03.2024, 11:41
Головна » 2016 » Травень » 29 » Свято дитинства
Свято дитинства

Літо… Із його початком настає прекрасна пора канікул, коли можна не думати про уроки, а просто насолоджуватися відпочинком, спілкуванням із друзями, адже це незабутні емоції та враження. Для школярів КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР      26 травня 2016 року традиційно відбулося свято Дитинства.

В цей раз до нього приєднався започаткований у цьому році гурток гітарної музики під керівництвом Косова В’ячеслава Володимировича, який протягом року сприяв вихованню у дітей музичного та естетичного смаків. Керівник гуртка  разом зі своїми вихованцями 5-а та 4-а класів виконали пісні із відомих дитячих мультфільмів. Також вихованців школи-інтернату прийшли привітати діти міста Василівка, які займаються у таких же гуртках.

На святі діти співали свої улюблені пісні, танцювали та приймали участь у різноманітних конкурсах.

Традиційно в кінці свята дітей пригостили морозивом. Всі були радісні та щасливі.
Категорія: Шкільні свята | Переглядів: 595 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0