Субота, 20.04.2024, 16:34
Головна » 2016 » Вересень » 21 » Стежинами рідного краю
Стежинами рідного краю

У 2016 - 2017 навчальному році продовжив свою роботу гурток з пішохідного туризму «Мандрівник» під керівництвом вчителя географії Мєлай В.В. 16 вересня вихованці гуртка  вирушили у похід «Стежинами рідного краю». Маршрут проходив берегами річки Карачокрак. Гуртківці подолали близько 10 км. Учні пізнавали нові красиві місця, милувалися чудовими краєвидами. Але поряд з цим дітей вразило  безвідповідальне ставлення людей до природних ресурсів, адже на берегах річки було безліч сміття. Але,  не дивлячись на це розчарування, день пройшов надзвичайно насичено і захоплююче. Спочатку завзято учні взялись до прибирання. Після нетривалого пішого ходу діти отримали практичний урок по облаштуванню табору: установка наметів, імпровізована кухня, розпалювання вогнища, приготування обіду тощо. Стомлені, але задоволені всі повернулись до школи.

Фотогалерея туристичного походу
Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 493 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0