П`ятниця, 19.04.2024, 08:13
Головна » 2018 » Березень » 23 » "Професійний орієнтир - 2018"
"Професійний орієнтир - 2018"

У КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат» ЗОР пройшов місячник  професійного спрямування «Професійний орієнтир - 2018» з 16.02.2018р. по 16.03.2018р. , під час якого відбулось багато цікавих заходів:

Зустріч старшокласників із фахівцем з профорієнтаційної роботи міського Центру зайнятості Пацаль Н.К., яка ознайомила з розмаїттям професій, потребами ринку праці, основними кроками правильного вибору професії та помилками професійного самовизначення.
Вихованцям надано індивідуальні консультації із застосуванням профорієнтаційного терміналу «Живи і працюй в Україні». Завдяки якому діти отримали цікаву інформацію з поступовим розширенням уявлень про світ професійної праці, ознайомились із існуючою типологією професій та відомостями про найбільш поширені професії кожного типу.
Організовано екскурсію на промислове підприємство міста «Василівський завод МК» з метою підвищення мотивації до вибору робітничих професій.
Зустріч учнів 9-10 класів із викладачем Осипенківського професійного училища Тихонець Т.І.
Переглядів: 473 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0