Четвер, 28.03.2024, 18:53
Головна » 2016 » Травень » 22 » "Посмішка дитини" завітала в гості
"Посмішка дитини" завітала в гості

19 травня 2016 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР традиційно відбулася зустріч з благодійним фондом «Посмішка дитини». Як завжди учні школи – інтернату з нетерпінням чекали волонтерів. Цього разу ними були проведені такі заходи:

·         подорож до країни казок для учнів 3 класу, яка була проведена Тетяною Лактіоновою;

·         майстри мережі дитячих перукарень «Подстригайка» зробили  всім бажаючим учням чудові зачіски;

·         разом із волонтером Юлією Бірюковою з фонду діти старших класів закінчили свою довгоочікувану корзинку з плетіння із газетних трубочок;

·         фотограф Максим Хорошков провів для випускників проведена професійна фотосесія.

По закінченню всіх заходів волонтери взяли участь у шкільній ярмарці, яку підготували вчителі трудового навчання разом із вихованцями.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 520 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0