П`ятниця, 26.04.2024, 00:37
Головна » 2015 » Квітень » 11 » Попереджений, а, отже, озброєний!
Попереджений, а, отже, озброєний!

9 квітня до нашої школи завітали співробітники МНС. Вони провели цікаву та ґрунтовну бесіду з учнями про небезпеку боєприпасів, залишених з часів Великої Вітчизняної війни. діти дізналися, що «відголоски війни» турбують нас і досі, що дуже часто люди знаходять застарілі артилерійські снаряді і яку небезпеку вони несуть. Дуже важливо в таких ситуаціях вчинити правильно та повідомити відповідну службу. Також важливою для нас стала інформація про тероризм. Співробітники МНС розповіли про елементарні правила безпеки для дітей в громадських місцях, про невідомі предмети, незнайомих та підозрілих людей.

Ця зустріч не пройшла марно, учні засвоїли корисну інформацію та зрозуміли, наскільки вона є актуальною в наш час.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 548 | Додав: komlyk | Рейтинг: 2.5/2