П`ятниця, 29.03.2024, 12:33
Головна » 2014 » Вересень » 15 » Поїздка до цирку
Поїздка до цирку

14.09.2014 року благодійний фонд «Посмішка дитини» організував виїзд вихованців Василівської школи – интернату в Запорізький державний цирк.

Більшість учнів нашої школи в перший раз завітали до цирку. Не можливо передати словами дитячий запал! Вони змогли побачити те, що ніхто з них не бачив до цьогонеймовірні трюки від акробатів.

Велика кількість дресированих тварин не залишили байдужими жодної дитини, тому що вони ще ніколи не зустрічали таких граціозних, пухнастих і зубастих зірок манежу.

В перервах між виступами дітей розважали та заряджали позитивними емоціями клоунське тріо!

Діти змогли поринути в світ магії цирку та провезти захоплюючу подорож до світу чаклунства і дитинства.

Щиро дякуємо Запорізькому державному цирку за надані білети та гостинність. Велика подяка благодійному фонду «Посмішка дитини» за незабутню поїздку для дітей.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 954 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0