Середа, 24.04.2024, 04:04
Головна » 2019 » Травень » 15 » Перемога в серцях поколінь
Перемога в серцях поколінь

День Перемоги – святий день! Все далі відходять грізні і важкі роки ІІ Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя для перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу. З метою формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, повагу до учасників війни, бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, вболівати за майбутнє  країни для учнів КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР проведено заходи:

·        урок мужності «Мужні визволителі мого краю» - класні керівники;

·        виховні години «Ті дні у пам’яті народній»- вихователі;

·        тематична книжкова виставка «Перемога в серцях поколінь»- бібліотекар Бучнева О.В. ;

·        відеолекторій  «Спогади очевидців»-педагог-організатор Попадинець Є.Г.;

9 травня педагогічний колектив школи взяв участь у міському мітингу, відвідав Алею загиблим героям землякам та вшанував їх пам'ять покладанням квітів.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 403 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0